Neesi lietotājs??
Reģistrējies

Diskusijas

Citu lietotāju diskusijas

Fantāzija, ka izvaro

9/07/2024 14:31
ievietoja
[dpic=f22c782dde421.jpg][/dpic]


Es nekad to neteiktu savam puisim, jo ​​tas ir tik neērti, bet dažreiz, kad es pieskaros sev, es domāju, ka viņš mani paņem ar varu. Piemēram, ja es teiktu nē un viņš turpinātu iet jebkurā virzienā, jo viņš ir tik pārliecināts, ka es viņu vēlos un uzskatu par seksīgu. Būtu patiešām jautri spēlēt lomu spēlē, bet es nevarētu tikt galā ar savu apmulsumu, ja viņš uzskatītu, ka esmu neliete, ka man patīk tas, kas daudziem ir ļoti traģisks.
2024/07/14 18:03
Ja jūs nerunājat par seksa tēmām, tad noteikti jāsāk ar mazumiņu un nevajadzētu par tik "spēcīgu" spēli sākt. Var ieminēties vispārīgi, par lomu spēlēm. Tad piedāvāt kaut ko mierīgāku, piemēram..[s133] ..pacients un medicīnas māsiņa. Tad pēc reakcijas varēs izvērtēt, vai var kaut ko niknāku. Piemēram - iekarotājs un ķīlniece..... utl.....[f22]...Izrunājot seksa fantāzijas, iegūsim tikai kvalitatīvākas un ilgākas attiecības.Jo dullākas fantāzijas, jo mierīgāk un saudzīgāk jāpasniedz otram, lai nešokētu un nenoslēgtos pašam jautātājam.Galvenais ieteikums! Nereaģējiet asi un pārmetoši uz otras pusītes izteiktajām fantāzijām (neatkarīgi kādām), tas var noslēgt uz visiem laikiem. Tā ir gara saruna...Daudz nianses.
P.S.Tās ir tikai lomu spēles, nav mērķis kādu profesiju aizvainot.[f85] Jauku dienu! Var būt, kādam noderēs...
...